Praca

Obecnie poszukujemy kandydata na następujące stanowisko:

ASYSTENT BIEGŁEGO REWIDENTA

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Oczekiwania od kandydata

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne bądź prawnicze; kierunek rachunkowość będzie dodatkowym atutem
  • znajomość co najmniej jednego języka obcego w stopniu komunikatywnym
  • bardzo dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego pakietu MS OFFICE bądź OpenOffice
  • prawo jazdy kategorii B
  • doświadczenie w audycie, bądź w dziale księgowości lub/i rozpoczęty proces zdobywania uprawnień biegłego rewidenta będzie dodatkowym atutem
  • ambicja, samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy
  • dyspozycyjność (wyjazdu służbowe)

Obowiązki

  • udział w badaniach i przeglądach sprawozdań finansowych, audytach funduszy unijnych oraz innych zleceniach przyjętych przez Kancelarię
  • wykonywanie zleconych czynności pod nadzorem audytora wraz z opracowaniem dokumentów wg wzorców stosowanych w Kancelarii
  • aktualizowanie na bieżąco wiedzy w zakresie rachunkowości i podatków
  • utrzymywanie kontaktu i współpraca z klientami w zakresie zleconych prac

Oferujemy

  • ambitną pracę w młodym, dynamicznym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia
  • wsparcie merytoryczne oraz finansowe w zakresie zdobywania uprawnień biegłego rewidenta
  • umowa o pracę

Listy motywacyjne oraz CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych dla celów rekrutacji i dopiskiem na kopercie "rekrutacja" prosimy przesyłać pocztą na adres Kancelarii bądź elektronicznie na email biuro@kancelaria-dudek.pl.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

Informujemy, że Kancelaria Audytorska Dudek i Partnerzy z siedzibą w Bielsku-Białej jest administratorem danych osobowych przekazanych w dokumentach aplikacyjnych w ramach rekrutacji. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji bieżącego i przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Przekazywanie danych jest dobrowolne. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich poprawienia.

W aplikacjach prosimy wpisać poniższą klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych."

Dane adresowe

Kancelaria Audytorska
Dudek i Partnerzy
Biegli Rewidenci

ul. Karpacka 24
43-300 Bielsko-Biała
nr PIBR 3300

NIP 9372548839
REGON 240786227
KRS 0000293253

Telefony

tel. +48 33 811 11 24
fax +48 33 44 517 44

biuro@kancelaria-dudek.pl

Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania dotyczące usług Kancelarii lub szkoleń, zapraszamy do kontaktu.

tel. 33 811 11 24