O nas

Historia firmy

Kancelaria istnieje na rynku od 1997r. Początkowo funkcjonowała jako działalność osoby fizycznej, a w roku 2007 przyjęła formę spółki partnerskiej. Sukcesywnie realizowanym celem Kancelarii jest świadczenie profesjonalnego, indywidualnie dostosowanego i kompleksowego wsparcia dla klientów poprzez rozszerzanie zakresu swojej działalności.
Kompetentna i wysoko wykwalifikowana kadra o wykształceniu ekonomicznym lub prawniczym, stosowanie nowoczesnych i zaawansowanych systemów informatycznych, liczne publikacje członków zarządu oraz autorstwo i współautorstwo książek o tematyce branżowej pozwoliło nam osiągnąć ugruntowaną pozycję na rynku.

Wysoki poziom usług świadczonych przez Kancelarię oraz obsługa znaczących klientów, w tym międzynarodowych, umożliwiły nam przystąpienie do Polaris International (obecnie PrimeGlobal), a w 2015 r. do AUDITTRUST – Institute for International Business Advice – instytutu doradztwa międzynarodowego oraz w 2016 r. do zrzeszenia ANTEA.

O poziomie usług Kancelarii świadczą również licznie i chętnie odbywane w niej aplikacje, które przyczyniły się do uzyskania przez wielu aplikantów tytułu biegłego rewidenta.

Powinieneś nam zaufać – wielu już to zrobiło.
Życzliwość, profesjonalizm, pełne zachowanie tajemnicy
– tym wspomożemy Twój sukces.